ثبت نام دوره آمادگی کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری

نام دورهاستاد دورهزمان برگزاریتعداد ساعت کلشهریه دوره
زبان عمومی و تخصصی شهرسازیدکتر سینا علاییپنج­شنبه عصر52 ساعت420000 تومان
مباحث عمومی شهرسازی ایرانمهندس حامد ولدخانیجمعه صبح60 ساعت425000 تومان
مبانی نظری معماریدکتر سینا علاییچهارشنبه عصر52 ساعت420000 تومان
تاریخ شهر و شهرسازی
تاریخ معماری
مهندس کارن کیانفر
مهندس هومن رحیمی ­زند
چهارشنبه صبح60 ساعت415000 تومان
سیر اندیشه­ ها در شهرسازیمهندس هومن رحیمی ­زندجمعه عصر28 ساعت255000 تومان
تحلیل فضاهای شهری و معماریدکتر سینا علاییپنجشنبه صبح52 ساعت475000 تومان
جمع ­بندیتیم شبکه طراحی شهری3 روز انتهایی هفته304 ساعت2410000 تومان

برنامه دوره تابستان: آمادگی آزمون تئوری طراحی شهری سال 1396

تمامی جزئیات برنامه در قالب یک جدول ارائه شده است. تبصره­های آمده پس از جدول را پیش از تصمیم برای ثبت نام به طور دقیق مطالعه کنید. همچنین جدول دوم، شامل محصولات و خدمات جامع و منحصر بفرد شبکه طراحی شهری بوده که در کنار دوره تئوری موفقیت مجموعه را، شامل شبکه طراحی شهری و مخاطبان، در آزمون پیش رو تضمین می­نماید.

تبصره شماره 1- به تمامی مخاطبینی که قصد ثبت نام در کل دوره را دارند، 150000 تومان تخفیف ویژه ارائه خواهد شد. در این صورت هزینه ثبت نام دوره تئوری 2260000 تومان خواهد بود که به صورت پرداخت اقساطی در چهار قسط مساوی (هر یک به مبلغ 565000 تومان) دریافت خواهد گردید.

تبصره شماره 2- به مخاطبینی که قصد ثبت نام کل دوره به صورت نقدی و یکجا را دارند، 310000 تومان تخفیف ویژه ارائه خواهد شد. در این صورت هزینه ثبت نام دوره تئوری 2100000 تومان خواهد بود.

تبصره شماره 3- مخاطبینی که در قالب گروهی، 3 نفر و بیشتر ثبت نام می­کنند، از 50000 تومان تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود. این مبلغ به سایر تخفیف­ها اضافه می­شود. به عنوان مثال اگر 3 نفر کل دوره تئوری را با پرداخت نقدی انتخاب کنند، هزینه ثبت نام هر یک، 2050000 تومان خواهد بود.

تبصره شماره 4- به ثبت نام کنندگان کل دوره تئوری، مشاوره فرد به فرد در یک روز در هفته و سه شنبه­ها عصر، به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

تبصره شماره 5- کلاس­های صبح بین ساعات 9:30 الی 14 (4 ساعت مفید کلاسی) و عصر بین ساعات 15 الی 19:30 (4 ساعت مفید کلاسی) برگزار خواهد شد. این ساعت با هماهنگی دانشجویان، می­تواند از یک ساعت زودتر در صبح آغاز شود.

تبصره شماره 6- زمان شروع برگزاری کلاس­ها، هفته اول مرداد ماه خواهد بود.

تبصره شماره 7- به اعضای شبکه طراحی شهری، تنها با ارائه کارت عضویت، 5 درصد تخفیف ویژه تمامی موارد برگزار شده از سوی شبکه، ارائه خواهد شد.

تبصره شماره 8- به دانشجویان ممتاز، معدل بالای 18.5، در دانشگاه تهران، دانشگاه هنر تهران، دانشگاه شهید بهشتی تهران و دانشگاه بین الملل قزوین 150000 تومان تخفیف ویژه ثبت نام کل دوره تئوری ارائه خواهد شد. این تخفیف به سایر تخفیف­ها اضافه می­گردد و احراز آن از طریق گواهی معدل با مهر دانشگاه صورت خواهد پذیرفت.

تبصره شماره 9- در صورت کسب رتبه تک رقمی در آزمون تئوری سال 1396 طراحی شهری، تخفیف ویژه 25 درصدی برای ثبت نام دوره عملی شبکه طراحی شهری ارائه شده و مبلغ تخفیف به مخاطبین تک رقمی بازگردانده خواهد شد.

برنامه دوره تابستان: آمادگی آزمون عملی طراحی شهری سال 1396

نظر به اینکه کنکور تئوری در اردیبهشت ماه و کنکور عملی در اوایل مرداد ماه برگزار می­شود و فاصله این دو برای آمادگی کامل جهت موفقیت در آزمون عملی کافی نیست، دوره اسکیس (آزمون عملی) به صورت دوش به دوش و موازی با دوره تئوری در تابستان آغاز خواهد شد. این امر دارای دو کیفیت ویژه و متمایز کننده است: اول اینکه اسکیس و تمرین عملی، امری مفرح است و تعادل روانی و انرژی دانشجویان را در زمان مطالعه برای دوره آزمون تئوری حفظ می­کند. دوم اینکه استرس­های ناشی از کمبود وقت را در زمان نزدیک شدن به آزمون تئوری در اردیبهشت ماه کاهش می­دهد؛ استرس­هایی مبتنی بر آزمون عملی که با پرداختن به موقع به آن و کسب تسلط نسبی، از بین رفته است. طبیعتا مشاوران و اساتید شبکه طراحی شهری، نسبت به هماهنگی واقف بوده و نقاط اصلی تمرکز تا کنکور تئوری حفظ می­شود. همچنین کارگاه­هایی در نظر گرفته شده است که تلفیقی از تئوری و اسکیس در کنار یکدیگر هستند و در ادامه معرفی خواهند شد. در نظر داشته باشید که دوره اسکیس آمادگی برای کنکور به دو قسمت پایه و پیشرفته تقسیم شده، که دوره پایه همگام با دوره تئوری، و دوره پیشرفته پس از آزمون تئوری و حد فاصل بین دو آزمون برگزار می­­شود. دانشجویانی که برای ثبت نام، برنامه­ریزی می­کنند، قطعا موارد آمده در ادامه جدول را مطالعه نمایند. برنامه ویژه این دوره عبارت است از:

نام دورهاستاد دورهزمان برگزاریتعداد ساعتهزینهشرایط تخفیفهزینه نهایی

اسکیس پایه

ویژه شهرسازان و غیر شهرسازان

استاد کریم وحدت

سه­شنبه صبح

همزمان با دوره تئوری

32 ساعت آموزش

16 ساعت کارگاه

1 روز تور اسکیس

560000 تومان

ده درصد

ویژه ثبت نام کل دوره

504000 تومان

اسکیس پیشرفته

ویژه کنکور طراحی شهری

استاد کریم وحدت

مهندس رحیمی­ زند

پس از کنکور تئوری اعلام خواهد شد52 ساعت935000 تومان

ده درصد

ویژه ثبت نام کل دوره

841500 تومان
کارگاه تاریخ معماری به صرف اسکیسمهندس رحیمی ­زندکارگاه 3 روزه در انتهای دوره تاریخ معماری15 ساعت250000 تومان50 درصد تخفیف ویژه مخاطبین اسکیس و تاریخ125000 تومان

 

تبصره شماره 1- در صورت ثبت نام دوره اسکیس پایه و پیشرفته، 100000 تومان تخفیف ویژه ارائه خواهد شد و همچنین قابلیت پرداخت هزینه در 3 قسط مساوی وجود خواهد داشت. این تخفیف به مخاطبین کل دوره اضافه خواهد شد.

تبصره شماره 2- در صورت ثبت نام دوره اسکیس پایه و پیشرفته و تصمیم برای پرداخت یکجا و نقدی، 150000 تومان تخفیف در نظر گرفته شده است. این تخفیف به مخاطبین کل دوره اضافه خواهد شد.

تبصره شماره 3- به اعضای شبکه طراحی شهری، تنها با ارائه کارت عضویت، 5 درصد تخفیف ویژه تمامی موارد برگزار شده از سوی شبکه، ارائه خواهد شد.

خدمات جامع شبکه طراحی شهری: نقطه تمایز با دیگران

در این قسمت لیست خدماتی که شبکه طراحی شهری در کنار دوره تئوری و عملی ارائه می­دهد، آمده است. اینها مواردی هستند که ما را از دیگران جدا کرده و در نتیجه دانشجویان ما را به افرادی متفاوت و ممتاز در حوزه رقابتی کنکور تبدیل خواهد نمود. این خدمات در جدولی که در ادامه آمده، لیست شده است:

نام دورهاستاد دورهزمان برگزاریتعداد ساعتهزینهشرایط تخفیفهزینه نهایی
کارگاه آموزشی «حافظه برتر»دکتر محمد سیدا

مرد حافظه ایران

کارگاه دو روزه موازی با دوره تئوری14 ساعت390000 تومان5 درصد ویژه ثبت نام کل دوره375000 تومان
مشاوره پایاپای به صورت انفرادی و روزانهتیم شبکه طراحی شهریاز مرداد ماه 95 تا اردیبهشت ماه سال96برنامه­ریزی به صورت روزانه و ملاقات هر ماه یکبار760000 تومانده درصد

ویژه ثبت نام کل دوره

684000 تومان
مشاوره با روانشناس ویژهمهندس ملکیبه صورت ماهی یک­بار5 ساعت240000 تومانیک جلسه رایگان و 40 درصد تخفیف ثبت نام کل دوره144000 تومان
بسته آموزشیتیم شبکه طراحی شهریبه صورت کتاب در 5 جلد300000 تومانبیست درصد

ویژه ثبت نام کل دوره

240000 تومان
رویدادهای ویژه تفریحی- علمیتیم شبکه طراحی شهریبه صورت ماهی یکبارشامل نمایش فیلم در حوزه شهرسازی و بحث و نقد مرتبط تور تهران­گردی همراه با اساتید شبکهنمایش رایگان و تور با هزینه شخصیصرفا ویژه دانشجویان ثبت نامی کل دورهنمایش رایگان و تور با هزینه شخصی
کارگاه ویژه شیوه مطالعه و خلاصه نویسیمهندس صادق رفاهیکارگاه دو روزه موازی با دوره تئوری14 ساعت150000 تومان50 درصد تخفیف ویژه ثبت نام کل دوره75000 تومان

 

تبصره شماره 1- موارد ذکر شده در بالا، به استثنای برنامه­های تفریحی- علمی برای مخاطبین کل دوره، به صورت انتخابی خواهد بود.

تبصره شماره 2- مشاوره پایاپای به صورت روزانه و بر اساس برنامه مخاطب انجام خواهد شد. تمامی موارد مورد نیاز ثبت نام کنندگان این نوع مشاوره از سوی مشاور در اختیار مخاطب قرار خواهد گرفت. همچنین یک برنامه جامع مطالعه­ای تدوین خواهد شد و ادامه برنامه­ریزی به صورت روز به روز تا زمان کنکور تئوری پیش خواهد رفت. این مورد را به تمامی مخاطبین شهرهای غیر تهران، مشهد، اصفهان و شیراز، که دوره حضوری در آن­ها برگزار نمی­شود، توصیه می­کنیم. همچنین مخاطبین کلاس­های حضوری نیز می­توانند با تخفیف ویژه ذکر شده در جدول از این خدمات بهره بگیرند.

تبصره شماره 3- بسته آموزشی شامل خلاصه­ای جامع و کامل از کتاب­های مرجع کنکور برای مطالعه به صورت موازی در کنار جزوه کلاس خواهد بود. این مورد در مدیریت زمان دانشجویان بسیار تأثیرگذار خواهد بود. این خلاصه­ها به شیوه­ای تهیه شده­اند که هیچ نکته مهمی از کتاب باقی نمانده و تمامی موارد پوشش داده شده است.

تبصره شماره 4- این کارگاه توسط استاد دوره­های مشهد، مهنس صادق رفاهی هدایت می­شود. در نظر داشته باشید که تمامی بسته­های آموزشی شبکه طراحی شهری تحت نظارت مستقیم ایشان تهیه شده و در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این کارگاه مخاطبین را از استرس­های ناشی از شیوه­های متفاوت خلاصه­برداری و نکته­خوانی رها خواهد ساخت.

تبصره شماره 5- مشاوران و روانشناس ویژه شبکه طراحی شهری رویدادهای تفریحی را، به علت طولانی بودن زمان کنکور تا اردیبهشت ماه، لازم دانسته­اند. نتیجه همنشینی تفریح با علم برنامه­هایی است که با رویکرد دانش طراحی شهری، در زمینه نمایش فیلم­های مرتبط و جلسه بحث و نقد و تولید فکر و همچنین در زمینه تورهای تهران­گردی با رویکرد آشنایی هر چه بیشتر با اتفاقات و رویدادهای شهری از نزدیک، تهیه و تدوین شده­اند. شرکت در این برنامه­ها، که در روزهایی غیر از کلاس برنامه­ریزی شده­اند، برای مخاطبین کل دوره به شدت توصیه می­شود.