ایستگاه پایانی اسکیس طراحی شهری

مرور کلی فرآیند وضعیت و موقعیت
زمان، زمان جهت دهی به نقطه عطف زحمات و تلاش های متقاضیان اسکیس طراحی شهری است. مسلما هرکس به فراخور تلاش خود تا کنون به میزانی از پیشرفت دست یافته است، اما قطعا اسکیس باید در ایستگاه 3 ساعته کنکور واقعی و در نهایت اعلان نتایج شهریور ماه در بالاترین نقطه موفقیت توقف کند. مشخصا تعداد کثیری از داوطلبان تاکنون اطلاعات و آموخته های متفاوتی از اسکیس طراحی شهری را یاد گرفته اند، برای شمار زیادی از دانشجویان آتلیه مطلبوب تر بود که آزمون قبل از ماه مبارک رمضان برگزار شود.
برطرف کردن نقاط ضعف اعم از بیان گرافیکی، شناخت مسائل، تحلیل هدفمند، فرآیند راهبردی، راهکارهای چند بخشی، سیاست های زمینه ای، استفاده از پرسپکتیو، حل سوال، زمان بندی، مدیریت شیت، ارائه گرافیک شیت و بسیاری از مسائل دیگر موضوعی است که به شدت بر ارائه نهایی تأثیر گزار خواهد بود.
مسئله اصلی در ساختار بخشیدن به داده های ذهنی و مدیریت دهنی به نحوی است که بتواند بالاترین ارائه را داشته باشد. از این تعداد 144 سوال در قالب 5 جلسه به همراه آزمون های مرتبط در فرآیندی از جزء به کل برنامه ریزی شده است که امید می رود مجموع این راهکارها بتواند بالاترین بازخورد را به صورت فردی و خصوصی در بین مخاطبان داشته باشد.


Folder Download
دریافت برنامه کلاس ها
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *